Radca prawny oferujący profesjonalną pomoc prawną

W ramach prowadzonej prywatnej praktyki prawniczej, wraz z radcą prawnym Robertem Kucharskim i radcą prawnym Gabrielą Mikułą pomagamy wszystkim tym, których sytuacja zmusiła do skierowania swojej sprawy na drogę postępowania sądowego. Moją wiedzę i umiejętności potwierdza fakt ukończenia aplikacji prawniczej zakończonej egzaminem zawodowym organizowanym przez Ministra Sprawiedliwości.

Ponadto, od 2012 r. jestem związanym z krakowską Fundacją Cognosco, organizacją pożytku publicznego, która zajmuje się świadczeniem nieodpłatnej pomocy prawnej na rzecz najuboższych i najbardziej potrzebujących mieszkańców Krakowa. W 2013 r. pełniłem w Fundacji funkcję wice prezesa zarządu, a obecnie jestem członkiem jej Rady, organem nadzoru.

Zdobyte kwalifikacje, doświadczenie i determinacja z jaką pracuję pozwala mi działać z troską i starannością o interesy moich klientów, którzy darząc mnie zaufaniem powierzają mi kolejne sprawy, co stanowi w mojej ocenie najlepszą miarę jakości moich usług. 

Obszar moich zainteresowań skupia się w obrębie prawa procesowego, czyli prowadzeniu spraw sądowych. Chcąc pogłębić swoją wiedzę, w tym zakresie w 2014 roku ukończyłem podyplomowy kurs z zakresu prawa procesowego oraz umów. Nabyta wiedza już niejednokrotnie zaprocentowała niestandardowymi rozwiązaniami, które pozwoliły na rozwiązanie kwestii prawnych w sposób najlepszy dla interesów moich Klientów. W obecnych czasach coraz częściej najlepszym a czasem i jedynym sposobem rozwiązania sporów, konfliktów czy problemów jest droga sądowa. Pomoc i wsparcie prawne profesjonalnego prawnika niejednokrotnie pozwala zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować nie tylko związany z procesem stres ale również zaoszczędzić czas i pieniądze. Niezależnie czy jesteście Państwo stroną, która zamierza wytoczyć powództwo, czy też stroną pozwaną, możecie liczyć na pomoc i wsparcie prawne, w szczególności w sądzie, gdzie postaram się jak najlepiej zadbać o Państwa interes.

Kucharski Ruman Mikuła Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie

Kancelaria Kucharski Ruman Mikuła Kancelaria Radców Prawnych mieści się przy ul. Szafera 7/33 w Krakowie, w odległości 300 metrów od budynku sądu, położonego przy ul. Przy Rondzie 7. Kancelaria została założona w maju 2012r. przez obecnych wspólników, radcę prawnego Roberta Kucharskiego i radcę prawnego Tomasza Rumana. 

Oferta Kancelarii  skierowana jest  do Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Usługi prawne w tym zakresie obejmują bieżące doradztwo i pomoc prawną. Pomoc świadczona jest zarówno w formie doraźnej jak i w ramach stałej współpracy. Oferujemy reprezentację Klienta przed sądami, organami administracji publicznej, komornikami sądowymi oraz udział w postępowaniach ugodowych i mediacyjnych.

Jesteśmy codziennie do Państwa dyspozycji. Godziny przyjęć prosimy ustalać indywidualnie za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się u dołu strony internetowej. 

Fundacja Cognosco - darmowa pomoc prawna

Fundacja COGNOSCO to krakowska organizacja pozarządowa posiadająca status organizacji pożytku publicznego (OPP). Od 2009 roku Fundacja skutecznie pomaga osobom najbardziej potrzebującym w pokonywaniu życiowych przeszkód, kryzysów oraz przeciwdziała wykluczeniu społecznemu. Dzięki stałej współpracy z zespołem doświadczonych radców prawnych i adwokatów Fundacja pomogła tysiącom osób potrzebującym w rozwiązaniu ich problemów prawnych. Działania Fundacji opierają się na bezpłatnym poradnictwie prawnym oraz edukacji prawnej. Naszym celem jest poprawa świadomości prawnej wśród obywateli bez względu na ich wiek czy status społeczny czym przyczyniamy się do współtworzenia i wzmacniania społeczeństwa obywatelskiego.