Niezbędna pomoc prawna

Oferta Kancelarii skierowana jest do wszystkich tych, którzy są niepewni swojej sytuacji prawnej lub mają wątpliwości co konsekwencji swoich działań. Niezależnie, czy jesteście Państwo osobami indywidualnymi czy przedsiębiorcami , możecie potrzebować konsultacji prawnej dzięki, której znacznie sprawniej będziecie w stanie rozwiązań trapiący was problem. Niestety co raz częściej aktualne staje się powiedzenie „mądry Polak po szkodzie”. Aby zapobiec takiej kolejności wypadków, pozostaję do Państwa dyspozycji. Zawiłość przepisów, w szczególności w czasach, kiedy bardzo szybko się one zmieniają, nieocenionym i niezbędnym okazuje się podjęcie działań, które uchronią Państwa od negatywnych konsekwencji lub poniesienia szkody.

Decydują się zasięgnąć informacji prawnej, nie jest to równoznaczne ze zleceniem prowadzenia danej sprawy. Poznanie swoich praw, obowiązków i uprawnień może okazać się wystarczające dla uporania się z problemem i nie będzie konieczne podejmowanie dalszych kroków. Zapraszam wszystkich tych, którzy nie mogą samodzielnie uporać się z sytuacją, która spędza im sen z powiem. Na spotkanie do Kancelarii można przyjść nie tylko samemu ale również z osobą towarzyszącą.

Cena porady zależy od jej długości i jest uzgadniania podczas rejestracji na termin. Rejestracji można dokonać pod numerem telefonu +48 602 635 210 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.