Bezpieczny i spokojny biznes, jak to zrobić ?

Każdy kto prowadzi swój biznes, nieważne czy duży czy mały, spotyka się z podobnymi problemami. Kontrahent nie zapłacił faktury? Pracownik sprawia problemy ? A może niezadowolony klient domaga się niesłusznie sprawiedliwości przed sądem, a może dokumentacja w firmie nie jest sporządzona w odpowiedni sposób ? W takich i inny sprawach służymy radą i wsparciem prawnym. Stała obsługa prawna pozwala mieć ten komfort, iż w każdej chwili prawnik jest do Państwa dyspozycji.

W każdym przypadku staram się być elastyczny i dostosować się do oczekiwań klienta. Jeśli zachodzi potrzeba, możliwym jest również świadczenie pomocy prawnej bezpośrednio w siedziby firmy, lub jej oddziałach. Najczęstszą formą współpracy nadal jednak pozostaje komunikacja na odległość, za pośrednictwem poczty elektronicznej czy telefonu komórkowego. Zakres i kształt umowy łączącej Państwa z Kancelarią jest zawsze dokładnie omawiany, i uwzględnia państwa potrzeby. Jeśli potrzebujecie Państwo jedynie kilku godzin konsultacji miesięcznie, z naszej strony nie stanowi to żadnego problemu.

Wynagrodzenie Kancelarii uzależnione jest od zakresu interesujących Państwa usług. Możliwe jest wynagrodzenie godzinowe, ryczałtowe lub mieszane.